ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА ОСНОВНУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ И ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД

Музичка школа „Јосип Славенски“ организује пријемни испит за:

1. Припремни разред: од 6 до 7 година
  2. Клавир, виолина, виола, виолончело, флаута и гитара: 9 година и млађи
  3. Обоа, кларинет, саксофон, фагот, хорна, труба, тромбон, контрабас и удараљке: 11година и млађи
  4. Соло певање, женски гласови - 13 година и старији; мушки гласови - 16 година и старији
  5. Рана музика: чембало, оргуље, лаута, харфа, виела, виола да гамба, ренесансно певање, блок флаута

Образац пријаве можете преузети ОВДЕ. Потребно је да попуњену пријаву за полагање пријемног испита пошаљете на sekretarijatjsbg@gmail.com, а ми ћемо вам потврдити да смо примили пријаву. Пошто се стекну услови за полагање пријемног испита, обавестићемо вас о термину полагања путем мејла који наведете у пријави.

За све додатне информације стојимо вам на располагању да нас контактирате путем мејла muzskjosipslavenski@sbb.rs.

ОДСЕК ЗА РАНУ МУЗИКУ ВРШИ УПИС УЧЕНИКА У ОСНОВНУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ, НА СЛЕДЕЋЕ ИНСТРУМЕНТЕ

УСЛОВИ ЗА УПИС

ЧЕМБАЛО и ОРГУЉЕ

ЛАУТА

ХАРФА

ВИЕЛА

ВИОЛА да ГАМБА

РЕНЕСАНСНО ПЕВАЊЕ

Ученици завршног разреда одсека за класичну музику основне музичке школе

БЛОК ФЛАУТА

Ученици завршног разреда одсека за класичну музику основне музичке школе

Образац пријаве можете преузети ОВДЕ. Потребно је да попуњену пријаву за полагање пријемног испита пошаљете на sekretarijatjsbg@gmail.com, а ми ћемо вам потврдити да смо примили пријаву. Пошто се стекну услови за полагање пријемног испита, обавестићемо вас о термину полагања путем мејла који наведете у пријави.

Рок за подношење пријава је 5. јун.