Ученици који су положили пријемни испит треба да обаве упис у периоду од 13.-20.06.2018. од 9:00-14:00
За упис је потребно:
1.    Пријава за упис коју можете добити на пулту школе
2.    Извод из матичне књиге рођених ( може и фотокопија)
3.    Добровољна уплата у ђачки фонд – 4000, 00 динара по полугодишту ( уплатница на пулту школе)


СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ  СУ ПОЛOЖИЛИ ПРИЈЕМНИ
ИСПИТ ЗА КЛАВИР
Субота 09.06.2018. соба  22

10:00
1.    Тара Павићевић
2.    Ангелина Чеклија
3.    Матија Милатовић
4.    Софија Ивковић
5.    Магдалена Влачић
11:00
1.    Софија Бабовић
2.    Гала Маринковић
3.    Вера Босисио Лалевић
4.    Илија Зрилић
5.    Игор Стефановић
6.    Ксенија Мујoвић
12:00
1.    Константин Јонић
2.    Реља Ећимовић
3.    Ана Џуџевић
4.    Милица Радојевић
5.    Душан Ђорђевић
6.    Лана Анђелић
7.    Душан Фолић
13:00
1.    Тара Коениг
2.    Елена Врцан
3.    Ана Милошевић                                     
15:00
1.    Matthew Malinowski
2.    Рада Влајић
3.    Андреј Стојановић
4.    Андрија Булатовић
5.    Миона Остојић
6.    Емилија Мрђеновачки
7.    Уна Арсић
16:00
1.    Мила Ђурић
2.    Елена Бутулија
3.    Наталија Вујичић
17:00
1.    Сара Поповић
2.    Катарина Поповић
3.    Теа Величковић
18:00
1.    Милена Фурунџић
2.    Валентина Станимировић
3.    Лена Мирицки
4.    Нина Зеремски
5.    Данило Гагић
6.    Мила Хавран
7.    Василије Цветковић
8.    Милица Мекић
9.    Дуња Мекић
10.    Исидора Манчић

ПРЕПОРУЧУЈЕ СЕ ЗА  ПРИПРЕМНИ :
1.    Ана Чаравеша
2.    Ања Вујовић
3.    Стефан Маннерс
4.    Коља Јовановић
5.    Мина Ранчић
6.    Мила Калинић
7.    Доротеа Станковић
8.    Isaiah Malinowski
9.    Ева Сименуновић
10.    Јована Миљковић
11.    Зара Пурић
12.    Матеа Миљковић

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ  СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ
ИСПИТ ЗА ГИТАРУ
Субота 09.06.2018. у 10:00, соба 10

1.    Luka McGlashan
2.    Милан Чалија
3.    Андреј Бичков
4.    Растко Ћосић
5.    Лазар Биришић
6.    Марија Сладић
7.    Павле Сегењ
8.    Вук Брозовић
9.    Анђела Николић
10.    Николина Лозица
11.    Александар Солдатовић
12.    Вукашин Лазаревић
13.    Лана Марковић
14.    Петар Шекарић
15.    Немања Кецкаревић

ПРЕПОРУЧУЈЕ СЕ ЗА  ПРИПРЕМНИ :
1.    Петра Душић
2.    Василије Павић

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ
ИСПИТ ЗА  УПИС НА РАНУ МУЗИКУ
Субота 09.06.2018. у 09:30, соба 11


1.    Марта Гаљевић
2.    Никола Нејчев
3.    Милош Пaповић
4.    Лазар Петронијевић
5.    Бојан Стојчевић
6.    Aња Дрпа
7.    Јања Нешић

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ  ПОЛOЖИЛИ ПРИЈЕМНИ
ИСПИТ ЗА ГУДАЧКЕ  ИНСТРУМЕНТЕ
Субота 09.06.2018. у 10:00, соба 16


1.    Јана Симаковић - виолина
2.    Вишња Јовић - виолина
3.    Ката Кулунџић - виолина
4.    Теона Вујетић – виолина
5.    Дуња Петковић - виолина
6.    Борис Антонијевић – виолина
7.    Јован Манић – контрабас
8.    Ивона Стојановић – виолина
9.    Тамара Кривокапић – виолина
10.    Маша Стефановић – виолина
11.    Дуња Рајков - виолина
12.     Филип Поповић – виолончело
13.    Миша Суџуковић - виолина
14.    Валентина Максимовић – виолончело
15.    Атина Јовићевић - виолина

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ ПОЛOЖИЛИ ПРИЈЕМНИ
ИСПИТ ЗА  УПИС НА СОЛО ПЕВАЊЕ
Субота 09.06.2018. у 12:00, соба 25


1.    Ђурђија Милинковић  
2.    Mина Радовановић
3.    Ивона Рамбосек

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ  СУ ПОЛOЖИЛИ ПРИЈЕМНИ
ИСПИТ ЗА  УПИС У ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД
Субота 09.06.2018. у 09:00, соба 9

1.    Лена Никитовић
2.    Исидора Пенезић
3.    Срна Грујић
4.    Андреј Тодоровић
5.    Андреа Николић
6.    Наталија Матић
7.    Даница Николић
8.    Дуња Ђокић
9.    Петар Вукашиновић